O firmie Nivette

Ponad 40 lat działalności na bardzo konkurencyjnym rynku motoryzacyjnym świadczy o naszym zaangażowaniu, profesjonalizmie i zaufaniu jakim obdarzyli nas Klienci.

W roku 1970 - Michał Nivette zakłada warsztat mechaniczny, w którym prowadził serwis samochodów Fiat i Łada.

W roku 1989 – Michał Nivette bierze udział przy wprowadzaniu na polski rynek samochodów marki Subaru. W tym czasie jest jedynym autoryzowanym serwisem w Warszawie oraz jednym z pierwszych autoryzowanych serwisów w Polsce dla samochodów tej marki.

W roku 1996 – w Warszawie przy ulicy Lotniczej róg Ostrobramskiej rozpoczęto budowę nowego obiektu z przeznaczeniem na salon sprzedaży oraz serwis samochodów.

W roku 1997 - Spółka podpisuje umowę dealerską z General Motors Poland na obsługę serwisową i sprzedaż samochodów marki Opel. Jest pierwszą Autoryzowaną Stacją Obsługi samochodów Opel na Pradze Południe.

W roku 1999 sprzedaliśmy ponad 2.100 samochodów.

W roku 2000 - w uznaniu zasług i ogromnego zaangażowania General Motors Poland podpisuje z Nivette Sp. z o.o. umowę dealerską na obsługę i sprzedaż, samochodów dostawczych marki Opel wprowadzanych na polski rynek . Nivette Sp. z o.o. należy do grona wybranych dealerów oferujących pełną gamę samochodów Opel.

W roku 2001 - w uznaniu za profesjonalizm i wzorową obsługę klientów Nivette Sp. z o.o. wyróżniona została przez General Motors Poland tytułem "Dealer Roku 2001".

W roku 2004 – zostajemy autoryzowanym dystrybutorem marki Chevrolet

W roku 2006 - "Master dealer 2006" - tytuł dealera roku przyznany za nasze wyniki w sprzedaży i obsłudze samochodów.

W roku 2008 podczas 3 Konwencji Polskich Dealerów Samochodów, Firma Nivette sprzedając 1567 samochodów po raz kolejny znalazła się na liście 50 największych Firm Motoryzacyjnych w Polsce zajmując 29 miejsce W roku 2008 w rankingu TOP 50, przygotowanym przez Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, Spółka Nivette zajęła 3 miejsce w ilości sprzedanych samochodów z jednej lokalizacji.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają certyfikaty:

  • "Certyfikat EEQ 2004" przyznany przez Kapitułę Polskiej Gali Jakości
  • "Certyfikat Solidna Firma 2004" przyznany przez Kapitułę Programu Gospodarczo-Konsumenckiego
  • "Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000"

Dla nas każdy Klient jest ważny.

Proponujemy usługi i rozwiązania, które ograniczają koszty zakupu i eksploatacji pojazdów.

Analizujemy potrzeby klienta, doradzamy i pomagamy w dokonaniu optymalnego wyboru.

Bazujemy na doświadczeniu i wiedzy, co doceniają nasi klienci, a ich lojalność jest najlepszą rekomendacją.

Serdecznie zapraszamy do współpracy